Сьогодні – день народження комсомолу

Цього дня в далекому 1918 році був утворений Російський комуністичний союз молоді, в 1924 році став Ленінським, а з 1926 року – Всесоюзним.

Школу комсомолу пройшли декілька поколінь громадян країни. Це ціла епоха в житті країни, коли народжувалися великі комсомольські будівництва, руками молодих зводилися міста. Тепер це вже історія.

Згідно з Уставом ВЛКСМ в Комсомол приймалися хлопці і дівчата у віці від 14 до 28 років. У 1971 у комсомолі було понад 28 млн. молодих людей всіх націй і народностей СРСР. За 50 років в комсомолі пройшло політичну школу більше 100 млн. радянських громадян. Головним завданням ВЛКСМ  було допомогти партії виховувати хлопців і дівчат на ідеях марксизму-ленінізму, на героїчних традиціях революційної боротьби, на прикладах самовідданої праці робітників, колгоспників, інтелігенції, виробляти і укріплювати у молоді класовий підхід до всіх явищ суспільного життя, готувати стійких, високоосвічених, працелюбних будівельників комунізму.

У вересні 1991 року XXII-й надзвичайний з’їзд ВЛКСМ (Всесоюзний Ленінський Комуністичний союз молоді)  визнав вичерпаною політичну роль ВЛКСМ як федерації комуністичних союзів молоді і заявив про саморозпуск організації.

Розроблено ТОВ "СОТА ЛАБС"