Чернігівці Лесюк та Дмитренко - чемпіони України з біатлону

На трасі в Яворові (Львівська область) проходить чемпіонат України з біатлону. Напередодні відбулися гонки з масового старту.

На старт вийшли чотири групи учасників: чоловіки, жінки, юнаки і дівчата. В результаті з 12 комплектів нагород 8 дісталися чернігівцям. Причому в трьох випадках нашими були золото і срібло!

У чоловічій гонці, незважаючи на 4 промахи, першим до фінішу дістався Тарас Лесюк. На другому місці - Андрій Доценко.

У жіночій гонці чемпіонкою країни стала 18-річна Христина Дмитренко, а срібним призером - Валерія Дмитренко.

У змаганнях юнаків також перші два місця дісталися чернігівцям: Владислав Романчіч - перший, а Микола Ничипоренко - другий. Конкурентам вони привезли майже 2 і більше хвилин.

І тільки у дівчат золота медаль дісталася не чернігівської спортсменки. Перемогла харків'янка Любов Кіпяченкова, яка залишила чернігівок Дарину Чалик і Юлію Костюк на другому і третьому місцях відповідно.

Раніше чемпіонами України в спринті серед чоловіків став Антон Мігда, а у юнаків індивідуальну гонку виграв Владислав Романчіч.