Без урочистостей, але повчально для всіх

 

У селах Щаснівка і Осовець Бобровицької об’єднаної територіальної громади люди спорудили й облаштували гарненькі автобусні зупинки і самі їх доглядають. Ні в кого не піднімається рука тут насмітити, обмалювати чи вчинити інше паскудство. Для сміття є спеціальна посудина, яку періодично очищають від непотребу місцеві жителі, самі собою призначені для цієї добровільної роботи, і відповідальні перед собою і громадою.

Зупинки спорудили жителі сіл без ніякого бюджетного чи піар-благодійного фінансування, не затівали й урочистостей з відкриття зупинки у селі Ушня на Меншині, з розрізанням червоної стрічки за участі депутата обласної ради, власника агрофірми-спонсора «грандіозної» споруди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Щаснівці і Осовці (Щаснівський старостинський округ) тримають зупинки у зразковому стані не заради чийогось піару, а показують приклад повсякденної норми цивілізованого сільського життя, як певний реальний крок до євростандартів, про які так любимо лементувати.

Цей приклад мав би стати наочним і для центру громади – Бобровиці. Порівняймо сільські зупинки із зупинками біля Бобровицького ринку, на Механізаторській і на Змачинського навпроти побуткомбінату. Як вони «впишуться» в ландшафт Бобровиці, коли завершиться реконструкція центральної площі за великі бюджетні гроші? До порівняння закликаю і тих бобровичан та гостей міста, які на кінець дня залишають передусім на зупинці біля ринку гори сміття, зате гордяться, що незалежні й галопом летять у Євросоюз.

 

Григорій ОСОВСЬКИЙ

Розроблено ТОВ "СОТА ЛАБС"