«Золото» Чемпіонату Європи виграли чернігівські юніори

Біатлоністи Артем Тищенко, Андрій Доценко і Юлія Бригинець завоювали золоті медалі Чемпіонату Європи серед юніорів. Змішана естафета 2х6 і 2х7,5 км українська команда, у складі якої виступали троє представників Чернігівщини, показала найкращий результат, обігнавши росіян на 14 секунд.

Крім Артема Тищенка, Андрія Доценка та Юлії Бригинець, за збірну виступала і сумчанка Юлія Журавок.

До речі, для Артема Тищенка це вже третя медаль на Чемпіонаті й тепер він має повний комплект нагород. Він посів друге місце у гонці переслідування. А в перший день змагання, наш земляк виборов «бронзу» в індивідуальній гонці на дистанції 15 кілометрів.

Чемпіонат Європи з біатлону серед юніорів, який проходить у чеському м. Нове Мєсто, завершується сьогодні, 4 лютого.