Законністю ремонту провулка Лермонтова у Чернігові зайнялася поліція

 
Деснянський районний суд Чернігова зобов'язав управління державної казначейської служби в Чернігові надати слідчому міського відділу поліції доступ (з можливістю вилучення) до фінансових документів, які мають відношення до ремонтних робіт на вулиці Лермонтова в липні 2017 року.

У рішенні суду йдеться про те, що поліцією проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому 2 січня 2018 року по факту розкрадання бюджетних коштів посадовими особами управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради під час проведення ремонтних робіт дороги по провулку Лермонтова.

Конкурс з визначення підрядника через платформу Prozorro відбувся 29 червня 2017 року. Брати участь в торгах виявив бажання тільки один претендент - ФОП «Мкртчян Лусік Заріївна». Вона запропонувала ціну на 5 тисяч нижчу від заявленої замовником (851 тисячу замість 856 тисяч гривень) та перемогла.

Цікаво, що договір з переможцем управління ЖКГ підписало 7 липня 2017 року, проте ще 5 липня 2017 року чернігівці в соціальних мережах публікували фотографії вже зробленого ремонту провулка Лермонтова.

У рішенні Деснянського суду йдеться, що в ході досудового розслідування було встановлено: «службові особи умисне з корисливих мотівів здійснили завищення вартості об'єктів виконання робіт під час проведення капітального ремонту по провулку Лермонтова в м. Чернігові, та внесли в документи, які стали підставою для перерахування коштів підряднику, завідомо неправдиві відомості про роботи, які фактично виконані НЕ були (улаштування доріжок та тротуарів) ».

 

Джерело: www.0462.ua

Розроблено ТОВ "СОТА ЛАБС"