Понад 60 відсотків мешканців області готові виходити на мирні і санкціонові акції протесту

Чернігівці негативно оцінюють роботу влади і готові приймати участь в акціях протесту. До такого висновку прийшли у результаті соцопитування проведеного протягом минулого тижня чернігівським представництвом  комітету виборців України.

Дослідження проходило в рамках всеукраїнського опитування, в Чернігові та області.

Повідомляє прес-служба Чернігівського обласного відділення Комітету виборців України.

Некраща ситуація складається  для органів місцевої влади: лише 8 % опитаних відзначили, що оцінюють загалом роботу місцевого самоврядування на 10. Хоча  загальна оцінка ефективності роботи складає 3,5 бали.

За результатами опитування, ані державну ,ані місцеву владу чернігівці не змогли назвати: професійною, чесною, уважною до людей. 83 % опитаних негативно оцінило владу по цих критеріях.  

Стосовно оцінки ефективності роботи правоохоронних та контролюючих органів, то цікавий факт, що більшість респондентів не змогли визначитися з оцінкою роботи СБУ.  МВС, прокуратура отримали по 3 бали, а міністерство доходів і зборів 3,2 бали.

Понад 60 відсотків мешканців області готові виходити на мирні і санкціонові акції протесту. Серед причини, які змусять їх вийти на вулиці перше місце зайняв пункт про невиплати зарплат чи їх низький рівень, друге - свавілля правоохоронців, третє - проти свавілля місцевої влади. В останню чергу чернігівці готові виходити на акції протесту проти дискримінації за расовою чи етнічною ознакою.

Розроблено ТОВ "СОТА ЛАБС"