Після нападу Ляшка, міліціонери розказали про «наполегливу боротьбу з гральним бізнесом»

 

Після вчорашнього нападу народного депутат Ураїни Олега Ляшка на два клуби гральних автоматів в Чернігові зранку 25 вересня чернігівська міліція видала на своєму сайті заяву про свою боротьбу з незаконним гральним бізнесом.

Працівники міліції Чернігівської області продовжують вести наполегливу роботу з протидії незаконному гральному бізнесу, осередки якого, попри законодавчу заборону цього виду діяльності, періодично виникають у різних населених пунктах області.

Загалом від початку року на Чернігівщині припинена діяльність 18 гральних закладів, де надавалися послуги азартних ігор. Вилучено майже 200 автоматів, півсотні комп’ютерів-симуляторів, 3 сервери та грошові кошти в сумі близько 15 тисяч гривень.

Успіх цієї роботи великою мірою залежить від небайдужості громадян. Кожен житель Чернігівщини повинен виявляти чітку громадянську позицію та, якщо йому відомі подібні факти протизаконної діяльності підпільних гральних закладів, повідомляти про це до міліції для вжиття заходів щодо припинення кримінального бізнесу.

Як провідомлялося,народний депутат по 208 в.о Чернігівщини Олег Ляшко повідомив, що ввечері 24 вересня «розгромив зал гральних автоматів у Чернігові»

Зал ігрових автоматів знаходився в самому центрі Чернігова поруч з "Альфа-банком". На подію Ляшко прибув з "групою підтримки": помічником Василем Амельченко, головою обласної організації Радикальної Партії Олегом Купрієнком, оператором, та групою молодиків спортивної статури(до 10 чоловіків).

 

 

Автор: Чернігівщина: події і коментарі

Розроблено ТОВ "СОТА ЛАБС"