ПЕРЕДПЛАТА

Обирайте газету «Чернігівщина»!

Шановні читачі! Вже стартувала і триває передплатна кампанія друкованих періодичних видань на друге півріччя. Обласну щотижневу газету «Чернігівщина» на наступні півроку можна передплатити за доступною ціною – лише 77 гривень.

Наше видання завжди наповнене цікавою та корисною інформацією для будь-якого читача! Ми пропонуємо свіжі новини з усіх куточків області, викривальні журналістські розслідування, аналітичні статті про політику та економіку, матеріали на гострі теми сьогодення та про наболілі соціальні проблеми, публікації з історії, культури і спорту. А ще ви знайдете на сторінках «Чернігівщини» корисні поради для здоров’я та по господарству, юридичні консультації, гумор, зручну і компактну телепрограму, гороскоп і місячний календар, сканворд, прогноз погоди та ще багато цікавого.

Передплатити «Чернігівщину» у свого листоноші чи у поштовому відділенні можна вже зараз, щоб одержувати газету з травня до кінця року (82,28 грн) або з червня до кінця року (73,07 грн). Передплата на газету з липня по грудень коштує лише 77 гривень.

Вже традиційно серед наших передплатників, котрі надішлють до редакції листи з квитанцією (чи її копією), ми проведемо розіграш цінних призів у першій половині липня.

Тож обирайте і передплачуйте цікаву газету «Чернігівщина» та вигравайте призи! Також порадьте зробити це Вашим рідним, близьким, колегам, друзям і знайомим. Наш передплатний індекс – 94502.

Розроблено ТОВ "СОТА ЛАБС"