Ніжинська вчителька прибігла першою

Поборотися за нагороди Кубку України з легкої атлетики до Києва днями з’їхалися аматори та професійні спортсмени з усієї країни. Вчителька фізичної культури з Ніжина Лідія Поляк, яка вже не новачок у спорті, на всеукраїнських змаганнях у столиці виборола одразу дві нагороди. Жінка стала першою у забігу на 800 метрів та отримала другий результат на дистанції у 200 метрів.

«Спорт це моє хобі та робота, – ділиться своїми переживаннями пані Лідія. – Коли пропонують взяти участь у змаганнях рідко відмовляю, адже це стало частиною мого життя. Без активності вже себе не уявляю».

Жінка багаторазова чемпіонка всеукраїнських, регіональних та міських змагань і спартакіад. Вона впевнена – її любов до спорту неабияк допомагає у мотивації власних учнів. Минулого року вчителька-спортсменка перемогла у загальноміському конкурсі «Жінка року» в номінації «Фізична культура та спорт».