200 мільйонів вивели з тіні

Нещодавно співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з прокуратурою області було ліквідовано тіньову схему незаконного збагачення. Загальна сума легалізованих коштів становить більше 196 млн. гривень.

Одним із організаторів і активних фігурантів угрупування був мешканець Чернігова.                За даним фактом в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне правопорушення за ч.3 ст. 209 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Немає сумніву, що порушники отримають заслужене покарання за злочин вчинений не лише перед державою, а й громадянами. Відтак, від прихованих сум очікуємо надходження до бюджету несплачених коштів.

Вкотре звертаємося до платників податків області з проханням вести свій бізнес чесно та прозоро. В свою чергу запевняємо, що фіскальна служба області налаштована на взаємодію та партнерські стосунки з бізнесом, який сумлінно сплачує податки. Ми готові до вивчення та сприяння вирішенню проблемних питань, що виникають у суб’єктів господарювання.

Розроблено ТОВ "СОТА ЛАБС"